313079-2026 - Resultat
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Teknisk projektledare/förändringsledare
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTeknisk projektledare/förändringsledare
BeskrivningDomstolsverket har behov av en Teknisks projektledare/förändringsledare med kompetensnivå 4.
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118343:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 72222300 IT-tjänster