2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal webbyråtjänster
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Ramavtal avseende webbyråtjänster för Säkerhetspolisens externa webbplats.
Intern identifierare: 2026-2521
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 72400000 Internettjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000