31310-2026 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – Angio till hybridsalar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelAngio till hybridsalar
BeskrivningAngiografiutrustning till hybridsalar
Intern identifierareRS 2024-00414
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000