313157-2019 - ÄndringSverige-Stockholm: Internetnätverk
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Nätverksutrustning
Referensnummer: 2.5-2019-05699
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32412110 Internetnätverk
II.1.4.
Kort beskrivning
Sunet avser upphandla nätverksutrustning.