2. Förfarande
Förfarande
Titel: Flexibelt krantömmande system för ett eller flera fraktioner
Beskrivning: Flexibelt modulbaserat krantömmande system för ett eller flera fraktioner inom sitt avfallsverksamhetsområde.
Intern identifierare: 664027
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44616200 Avfallstunnor
Ytterligare klassificering (cpv): 39221130 Matbehållare, 44613800 Avfallscontainrar, 90918000 Rengöring av avfallsbehållare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Markstående krantömmande ytbehållare
Beskrivning: Olika behållare
Intern identifierare: Markstående krantömmande ytbehållare
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Nedgrävda krantömmande behållare
Intern identifierare: Nedgrävda krantömmande behållare