Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering
Leveransplats
Var som helst inom Europeiska ekonomiska samarbetsområdet
Kompletterande information: Inom 150 km från Kalix avfallsanläggning
Värde