2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2026-0112 Lastbil, SBK
Beskrivning: Södertälje Kommun behöver en lastbil till driftenheten.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001