313352-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Företags- och organisationsrådgivning – Dynamiskt inköpssystem Upphandlingskonsulter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDynamiskt inköpssystem Upphandlingskonsulter
BeskrivningÄngelholms kommun behöver stöd och hjälp med upphandlingar och utveckling till verksamheterna under vissa perioder. Detta innebär inte exklusivitet utan kommunen förbehåller sig rätten att upphandla utanför DIS. Ängelholms kommun inbjuder till att komma in med ansökan om att delta i Dynamiskt Inköpssystem (DIS) gällande. upphandlingskonsulter.
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79410000 Företags- och organisationsrådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelOmråde 1 – Upphandlingsstöd Varor och tjänster
BeskrivningUpphandlingsstöd varor och tjänster
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99123:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79418000 Konsulttjänster för upphandling
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelOmråde 2 – Upphandlingsstöd IT
BeskrivningUpphandlingsstöd IT
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99123:Lot:2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelOmråde 3 – Upphandlingsstöd Entreprenad och fastighetsrelaterade upphandlingar
BeskrivningUpphandlingsstöd Entreprenad och fastighetsrelaterade upphandlingar
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99123:Lot:3
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelOmråde 4 - Strategiskt stöd och verksamhetsutveckling
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99123:Lot:4
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelOmråde 5 - Inköp och avtalsuppföljnings stöd
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99123:Lot:5