313436-2022 - ÄndringSverige-Stockholm: IT-tjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Friskvårdsbidrag
Referensnummer: FK 2022/008160
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72222300 IT-tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Leverans av friskvårdsportal och tjänster för administration av Försäkringskassans friskvårdsbidrag.