313449-2022 - ÄndringSverige-Huddinge: Städning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Städtjänster på Södertörns högskola
Referensnummer: 963-1.4.2-2022
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90910000 Städning
II.1.4.
Kort beskrivning
Städtjänster på Södertörns högskola.