2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av tryckeritjänster
Beskrivning: Uddevalla kommun avslutar sin tryckeriverksamhet och bjuder in till ett nytt ramavtal för Tryckeritjänster.
Intern identifierare: KS/2024:272
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 22100000 Tryckta böcker, broschyrer och foldrar, 22150000 Broschyrer, 22310000 Vykort, 30199230 Kuvert, 30199710 Tryckta kuvert, 79820000 Trycktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del