31361-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Motorfordon – Elbuss
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelElbuss
BeskrivningElbuss för transport av passagerare från färjor och terminaler.
Intern identifierare24/248
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000