See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service av chassi, sopbilar
Beskrivning: Service av chassi på kommunens tunga fordon; Volvo- och Scaniabilar.
Intern identifierare: 2024.140 TEN
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 50114000 Reparation och underhåll av lastbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Grundinformation
Beskrivning: Service av chassi, tung fordon, sopbilar
Intern identifierare: 2024.140 TEN_
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde Volvo
Beskrivning: Service av chassi, tunga fordon, Volvo.
Intern identifierare: 2024.140 TEN _
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde Scania
Beskrivning: Service av chassi, tunga fordon, Scania