313826-2021 - ÄndringSverige-Kristianstad: Köksutrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Köksutrustning och servering
Referensnummer: 2020-O002319
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39221000 Köksutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Köksutrustning och serveringsartiklar för både produktionsköken och avdelningsköken i vården hos Region Skåne.