2. Förfarande
Förfarande
Titel: Samordnad Upphandling - Snittblommor
Beskrivning: Kriminalvården bjuder in till samordnad upphandling av Snittblommor där Transportstyrelsen, Sjöfartsverket och Migrationsverket även ingår.
Intern identifierare: 2024-9817
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03121200 Snittblommor
Ytterligare klassificering (cpv): 03121210 Blomsteruppsättningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generella krav