2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fordonsteknik och Tjänster (Buss) 141/2022
Beskrivning: Upphandling av fordonstekniktjänster för Buss
Intern identifierare: 141/2022
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Ansökningsinbjudan Fordonsteknik och tjänster