313989-2022 - ÄndringSverige-Stockholm: Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/23/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fashion Stores at Stockholm Arlanda Airport & Göteborg Landvetter
Referensnummer: SDA 2022-00863
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
55000000 Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Service Concession regarding fashion stores at Arlanda and landvetter