314039-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – Påbyggnation och fordonsinredning med tillhörande tjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelPåbyggnation och fordonsinredning med tillhörande tjänster
BeskrivningI enlighet med upphandlingsdokumentet.
Intern identifierareUVA-2026-00344
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning, 50110000 Reparations- och underhållstjänster av motorfordon och tillhörande utrustning, 50117000 Ombyggnad och renovering av fordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerisk mall
BeskrivningI enlighet med upphandlingsdokument.
Intern identifierare1761975-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelDelområde 1
BeskrivningI Enlighet med upphandlingsdokumentet.
Intern identifierare1861804-1
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelDelområde 2
BeskrivningI enlighet med upphandlingsdokument
Intern identifierare1869747-2