See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Profilprodukter
Beskrivning: Sundsvalls kommunkoncern upphandlar ett koncernövergripande avtal för profilprodukter.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39294100 Informations- och marknadsföringsprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:91739:Lot:1