314129-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Telekommunikationstjänster – Telefoni- och telematiktjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTelefoni- och telematiktjänster
BeskrivningUpphandlingen omfattar ramavtal för telefoni- och telematiktjänster
Intern identifierare2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 64200000 Telekommunikationstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del