314297-2020 - ÄndringSverige-Söderhamn: Internationell betalningsförmedling
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Utdatatjänster för Gästrike återvinnare
Referensnummer: 8796
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66115000 Internationell betalningsförmedling
II.1.4.
Kort beskrivning
Gästrike återvinnare upphandlar utdatatjänster.