2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av Neuropsykiatriska utredningar
Beskrivning: Neuropsykiatriska utredningar
Intern identifierare: UPPH2024-00079
Förfarandets viktigaste kännetecken: Neuropsykiatriska utredningar
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Upphandling av neuropsykiatriska utredningar
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Ny mall