2. Förfarande
Förfarande
Titel: Flyttjänst arkivmaterial
Beskrivning: Flytttänst av ca 13 000 hm arkivmaterial, journaler och dokument och ca 300 hm vävnadsprover
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Flyttjänst av arkivmaterial