314481-2019 - ÄndringSverige-Göteborg: Takunderhåll
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tak- och avvattningsservice
Referensnummer: N230-1001-18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45261920 Takunderhåll
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av avtal gällande tak- och avvattningsservice inklusive is- och snöröjning vid Lokalförvaltningens fastigheter.