314481-2026 - Resultat
Sverige – Personbilar – Personbilar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelPersonbilar
BeskrivningSe förfrågningsunderlaget
Intern identifierareTI 2025-1109
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34110000 Personbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000