2. Förfarande
Förfarande
Titel: FDG isotoper till Pet-CT
Beskrivning: Upphandlingen avser Ramavtal avseende köp av Fludeoxiglukos (18F-FDG) i enlighet med vad som beskrivs i upphandlingsdokumenten.
Intern identifierare: IN-IN25-0217
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Motivering för det påskyndade förfarandet: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33600000 Läkemedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000