314585-2022 - PlaneringSverige-Norrköping: TV- och radioapparater, ljud- eller videobandspelare eller videoavspelare
Förhandsmeddelande
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI Digital Video Audio Recording system for AW139
Referensnummer: 22-02593
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32300000 TV- och radioapparater, ljud- eller videobandspelare eller videoavspelare
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
32323300 Videoutrustning, 32333000 Videobandspelare eller videoavspelare, 32353000 Ljudinspelningar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen