314586-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Ventilationsutrustning – Filter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFilter
BeskrivningUpphandling av ventilationsfilter till Beställarens fastighetsbestånd.
Intern identifierare25/4
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 42520000 Ventilationsutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 42514310 Luftfilter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000