314621-2023 - ÄndringSverige-Linköping: Bilparkeringstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bevakningstjänster och parkeringsövervakning
Referensnummer: UC-2022-109
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98351100 Bilparkeringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
bevaknings- och parkeringsövervakningstjänster