314623-2026 - Resultat
Sverige – Städning – Städtjänster Himnaskolan med närliggande förskolor
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStädtjänster Himnaskolan med närliggande förskolor
BeskrivningAvtalet gäller daglig städning, golvvård och fönsterputsning på Himnaskolan med närliggande förskolor.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:120276:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90919300 Städning av skolor