2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drivmedel bulk
Beskrivning: Ramavtalet omfattar följande: Bensin Diesel Option - möjlighet att avropa andra drivmedel
Intern identifierare: 26/35
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09100000 Bränslen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000