2. Förfarande
Förfarande
Titel: Trygghetslarm och trygghetsskapande teknik
Beskrivning: Upphandlingen omfattar trygghetslarm och trygghetsskapande teknik för boende boende i LSS och särskilt boende.
Intern identifierare: SN.2025.132
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79711000 Larmövervakningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000