314751-2023 - ÄndringSverige-Västerås: Transportutrustning och transporthjälpmedel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Inredning, påbyggnad och tillbehör
Referensnummer: KS 2023/00322-2.6.1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling avseende Fordon - Inredning, påbyggnad och tillbehör (till tjänstefordon) – Ramavtal