2. Förfarande
Förfarande
Titel: Systemstöd underhållsplanering
Beskrivning: Planeringsverktyg för fastighetsunderhåll
Intern identifierare: 24/43
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000