314865-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Sopsäckar och soppåsar av polyeten – Avfallssäckar, avfallspåsar samt tillbehör
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelAvfallssäckar, avfallspåsar samt tillbehör
BeskrivningLänssamverkan, varor
Intern identifierareKs 673/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 19640000 Sopsäckar och soppåsar av polyeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000