2. Förfarande
Förfarande
Titel: Publications A109 LUHS
Beskrivning: New publication agreement for Helicopter 15 (A109 LUHS). Length of contract: 3 years with options for 2+2+2 years.
Intern identifierare: 23FMVU9715
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22121000 Tekniska publikationer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: New publication agreement for HKP15 (A109 LUHS). Length of contract: 3 years with options for 2+2+2 years.
Intern identifierare: Publications A109 LUHS
Optioner:
Beskrivning av alternativen: 2 + 2 + 2 år