314891-2024 - Resultat
Sverige – Reklam och marknadsföring – Strategisk kommunikationsbyrå
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Strategisk kommunikationsbyrå
Beskrivning: Strategisk kommunikationsbyrå
Intern identifierare: JU 2023/4864
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mall 2022 (1)