Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
Ytterligare klassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
Leveransplats
Del av land (NUTS): Västra Götalands län (SE232)
Land: Sverige
Uppskattad löptid