2. Förfarande
Förfarande
Titel: VVS och Järnhandelsvaror
Beskrivning: Upphandlingen avser VVS och Järnhandelsvaror till Region Halland.
Intern identifierare: RS240576
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 14711000 Järn
Ytterligare klassificering (cpv): 42113161 Avfuktare, 42600000 Verktygsmaskiner, 42660000 Verktyg för lödning, hårdlödning och svetsning; maskiner och utrustning för anlöpning och varmsprutning, 42662000 Svetsutrustning, 42662100 Elektrisk svetsutrustning, 42662200 Oelektrisk svetsutrustning, 44164300 Rörmaterial, 44510000 Verktyg
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del (1)