2. Förfarande
Förfarande
Titel: Smörjmedel mm till spårvägsanläggningen Dnr SMF-2025-1713
Beskrivning: Stadsmiljöförvaltningen upphandlar ett ramavtal gällande successiva leveranser av smörjmedel för underhåll av stadens spårvägsanläggning, som sköts av Göteborgs Spårvägar AB.
Intern identifierare: N400U25-266
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24951100 Smörjmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 09211000 Smörjoljor och smörjmedel, 24951000 Fetter och smörjmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Stadsmiljöförvaltningen upphandlar ett ramavtal gällande successiva leveranser av smörjmedel för underhåll av stadens spårvägsanläggning som sköts av Göteborgs Spårvägar AB.
Intern identifierare: Smörjmedel mm till spårvägsanläggningen Dnr SMF-2025-1713