315046-2024 - Resultat
Sverige – Avloppspumpar – Avrop DIS Pumpar- Propellerpump till Sjölunda ARV
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelAvrop DIS Pumpar- Propellerpump till Sjölunda ARV
BeskrivningPropellerpump till Sjölunda
Intern identifierare24/00637
Typ av förfarandeAnnat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 42122220 Avloppspumpar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelObligatorisk del (1)