Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33191000 Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Option på ytterligare tre (3) st endoskopidiskmaskiner ingår.
Leveransplats
Del av land (NUTS): Dalarnas län (SE312)
Land: Sverige