Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konkurrensutsättning av Rekryteringstjänster 14920, Search
Referensnummer: KFKS 2021/637
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79600000 Rekryteringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Search bitr enhetschef exploatering. Den här upphandlingen avser en förnyad konkurrensutsättning av ramavtalet/avtalsområdet: Rekryteringstjänster 14920, Search
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen