Den här upphandlingen avser ett avrop av avtalsområdet: Dynamiskt inköpssystem (DIS) Tekniska konsulttjänster, teknikområde Miljösamordnare. Uppdraget avser Naturvärdesinventering av Rutvik arbetsplatsområde.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen