2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulttjänst byggledning
Beskrivning: Konsulttjänst byggledning
Intern identifierare: U-017-2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster, 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster, 71311000 Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad, 71312000 Byggnadsteknisk rådgivning, 71315200 Byggkonsulttjänster, 71315210 Rådgivning i samband med byggnadsteknik
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000