See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avrop DIS Projektledare - Delprojektledare Anläggningsinformationsdatabas
Beskrivning: En delprojektledare från 2024-05-20 till 2025-12
Intern identifierare: 24/00539
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Dynamiskt inköpssystem
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Delprojektledare till anläggningsinformationsdatabas