2. Förfarande
Förfarande
Titel: Meddelande om frivillig förhandsinsyn - Automatiserad Real time-PCR system
Beskrivning: Region Norrbotten avser att upphandla Automatiserad Real time-PCR system som används för att utföra in vitro diagnostiska mutationsanalyser i tumörmaterial (FFPE-vävnad)
Intern identifierare: 23/495
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33197000 Medicinsk datautrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000