2. Förfarande
Förfarande
Titel: Backavallen Sporthall - Förhandsinformation
Beskrivning: Kommande upphandling av en byggentreprenad
Intern identifierare: 2024-00146
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete