315467-2022 - ÄndringSverige-Jönköping: Röntgenapparatur
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtalsupphandling av utrustning till säkerhetskontroll
Referensnummer: 2021/1546
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33111000 Röntgenapparatur
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av utrustning för säkerhetskontroll inom Sveriges Domstolar i enlighet med upphandlingsdokumenten.