See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulttjänster avseende programvaran Sitevision
Beskrivning: Ramavtalet som vi vill upphandla avser support, underhåll, vidareutveckling och drift av befintlig plattform för webbplatser i publiceringsverktyget Sitevision. Det gäller för hela kommunkoncernen samt alla förbund förutom Kretslopp Sydost.
Intern identifierare: 2023-122
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72222300 IT-tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 72266000 Programkonsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Lägsta pris